Najlepsza stylistka paznokci pochodzi z Bolesławca!

Najlepsza stylistka paznokci pochodzi z Bolesławca!

Monika Bodzioch, która zawodowo zajmuje się stylizacją paznokci, zachwyciła jurorów swoimi pracami na Briliant Cup Beauty Word Dubai 2022 oraz Diamond League International Nail Championship 2022. W obu konkursach zdobyła liczne nagrody i medale w każdym kolorze.

Dubajskie Mistrzostwa Świata

Ten konkurs to niezwykle prestiżowe mistrzostwa, a konkurencja pochodzi z całego świata. Briliant Cup Beauty Word Dubai odbył się w marcu i tam pierwszy raz mieszkanka Bolesławca wzbudziła zachwyt swym nietuzinkowym talentem. Jurorzy przyznali jej medale w siedmiu kategoriach. Do domu wróciła z czterema złotymi, dwoma srebrnymi i jednym brązowym krążkiem.

Diamentowa liga

Te mistrzostwa były organizowane na Kraibach, ale zgłoszenie wysyłano za pomocą internetu. Tutaj Monika osiągnęła jeszcze większy sukces, zdobywając dwa razy więcej nagród niż w dubajskiej rywalizacji. Sześć złotych medali, trzy srebrne i cztery brązowe oraz nagroda główna Junior Grand Prix, to dorobek Bolesławianki w Diamond League International Nail Championship.

Każda z Pań chce zachwycać wyglądem swoich paznokci, a mieszkankom Bolesławca może pomóc w tym najlepsza stylistka na świecie.