Dekorujcie domy i wygrywajcie nagrody! – nowy konkurs dla Bolesławian

Dekorujcie domy i wygrywajcie nagrody! – nowy konkurs dla Bolesławian

Świąteczne lampki i iluminacje świetlne pojawiają się w grudniu w niemal każdym polskim mieście. Gwarantuje to niesamowity klimat i powoduje, że o wiele chętniej spacerujemy ulicami. Warto pamiętać, że nie tylko władze miasta mogą dbać o piękne świąteczne ozdoby. Każdy z nas ma możliwość udekorowania swojego domu, a w tym roku w Bolesławcu będzie można zgarnąć za to nagrodę!

Jakie budynki mogą wziąć udział w konkursie?

Konkurs podzielony jest na trzy kategorie. Osobno oceniane będą iluminacje świetlne na budynkach wielorodzinnych, domach jednorodzinnych i obiektach użyteczności publicznej. W przypadku tych pierwszych liczą się ozdobione okna i balkony. Domy jednorodzinne powinny pięknie oświetlić przydomowy ogród. W przypadku obiektów użyteczności publicznej liczyć będzie się ozdobienie całego obiektu, wchodzi w to również witryna sklepowa.

W konkursie wziąć udział mogą mieszkańcy Bolesławca i wszystkie firmy, urzędy i spółdzielnie, które mają siedziby na terenie miasta.

Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

Przede wszystkim należy ozdobić swój balkon, ogród lub budynek. Jak powiesicie wszystkie świecące ozdoby i jesteście zadowoleni z efektu końcowego to koniecznie zróbcie dobrej jakości zdjęcie. Wysłać można nie więcej niż 3 fotografie. Dodatkowo obowiązkiem każdego uczestnika jest uzupełnienie karty zgłoszeniowej. Nie zapomnijcie również o klauzuli informacyjnej. Czas na zgłoszenia macie do 10 stycznia przyszłego roku. Prace konkursowe można dostarczyć zarówno w formie online na adres email: [email protected], jak i w wersji papierowej. Jeśli zdecydujecie się na wydrukowanie zdjęć to powinniście zostawić je w recepcji Miejskiej Biblioteki Publicznej – Centrum Wiedzy w Bolesławcu. Fotografie wraz z kartą zgłoszeniową należy włożyć do koperty i podpisać „KONKURS – Najpiękniejsze iluminacje świąteczne w Bolesławcu”.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w tym ciekawym konkursie. Organizatorzy przewidzieli ciekawe nagrody dla 3 pierwszych miejsc każdej kategorii.