Po raz kolejny można korzystać z lodowiska w Bolesławcu!

Po raz kolejny można korzystać z lodowiska w Bolesławcu!

Jazda na łyżwach to świetna atrakcja zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dla dorosłych. Jeśli nie umiecie jeździć na łyżwach i stawiacie pierwsze kroki na lodowisku, to zajrzyjcie tutaj. Znajdziecie tam wiele przydatnych informacji, które są idealne dla początkujących. Nie ważne czy umiesz, czy nie umiesz jeździć na łyżwach. Jeśli mieszkasz w Bolesławcu, albo planujesz przejeżdżać obok to powinieneś być zadowolony z faktu, że po raz kolejny w mieście stanęło lodowisko! Mimo informacji, które pojawiały się w październiku, że atrakcja w tym roku nie będzie uruchomiona, możemy z niej korzystać od poniedziałku 27 grudnia.

Tegoroczne lodowisko pod gołym niebem

W poprzednich latach bolesławskie lodowisko było zadaszone. W tym roku nie zdecydowano się na ten krok i korzystając z atrakcji można oglądać niebo. Organizatorzy informują również, że lodowisko będzie otwarte pod warunkiem, że warunki atmosferyczne będą sprzyjające. W przypadku temperatury wyższej niż 5 stopni na plusie niestety nie będzie możliwa jazda na łyżwach.

Z lodowiska korzystać można od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00-21:00 i w weekendy od 10:00 do 21:00. W sobotę i niedzielę od 14:00 do 15:00 zaplanowana jest przerwa techniczna. Warto również wspomnieć, że 1 stycznia lodowisko będzie zamknięte, a w niedzielę 2 stycznia obowiązywać będą godziny jak w ciągu tygodnia, czyli 15:00-21:00.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na teren Ośrodka Wodno-Sportowego przy ul. Spacerowej 24. Można tam wypożyczyć łyżwy, lub naostrzyć swoje prywatne i skorzystać z szatni. Cena za bilet normalny to 6,60 zł. Dzieci do lat 6, uczniowie, studenci i emeryci mogą kupić bilet ulgowy, który kosztuje 4,40 zł. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu karnetów miesięcznych lub na 10 wejść. Zapraszamy do skorzystania póki pogoda na to pozwala!