Weekend pod znakiem pizzy i piwa

Weekend pod znakiem pizzy i piwa

Latem odbywa się wiele festiwali, a w tym roku Bolesławiec ma w swoim kalendarzu coś dla miłośników piwa kraftowego oraz pizzy. A to wszystko w pierwszych dniach weekendu, czyli piątek i sobotę.

Piwo kraftowe, czyli jakie?

Piwo kraftowe to po prostu piwo rzemieślnicze, które powstaje w małych i niezależnych od korporacji browarach. W Bowling Bolesławiec pojawią się piwa z USA, Skandynawii czy Belgii. To doskonała okazja, żeby spróbować smaków, które do tej pory były nam nieznane.

Być jak Krzysztof Ratajski

W sobotę chociaż przez chwilę będzie okazja do poczucia się jak Krzysztof Ratajski, czyli najlepszego polskiego zawodnika Darta. Ratajski w minionym roku doszedł do ćwierćfinału Mistrzostw Świata. My w Mistrzostwach Świata, przynajmniej na razie, nie możemy wziąć udziału, ale w Bolesławieckim Turnieju Darta jak najbardziej.

Co jeszcze na festiwalu?

Pizza do dobre towarzystwo dla piwa, dlatego na zainteresowanych czeka oferta „Jesz, ile chcesz”. W piątek będzie możliwość wymiany poglądów z przedstawicielami Browaru Hirschberger z Jeleniej góry w komentowanym panelu degustacyjnym.