Podsumowanie sobotnich rozgrywek IV-ligi dolnośląskiej: remis pomiędzy BKS Bolesławiec a Górnikiem Złotoryja

W sobotę miało miejsce emocjonujące spotkanie 13. kolejki IV-ligi dolnośląskiej. Ekipa BKS Bolesławiec i Górnik Złotoryja zmierzyły się na boisku, a ich rywalizacja zakończyła się wyrównanym wynikiem 1:1.

Mecz zaczął się od świetnej gry gospodarzy, którzy już w pierwszej połowie wyszli na prowadzenie. Precyzyjny strzał Tymka Wasiewskiego w 29 minucie spotkania umożliwił Górnikowi Złotoryja zdobycie pierwszego gola.

W drugiej połowie meczu zawodnicy BKS Bolesławiec wykazali jednak wyjątkową determinację. Doprowadzenie do remisu stało się faktem dzięki celnej akcji Piotra Skiby, który w 80 minucie meczu skierował piłkę do siatki przeciwnika. Mecz zakończył się zasłużonym remisem 1:1.

Terminarz IV-ligi dolnośląskiej przewiduje jeszcze 4 kolejki spotkań do końca jesiennej rundy rozgrywek. Kolejny mecz, jaki czeka na BKS Bolesławiec, odbędzie się już 4 listopada. Tego dnia drużyna zmierzy się na swoim terenie, przy Rajskiej, z Lechią Dzierżoniów.