Zaginiony mężczyzna odnaleziony przez policję

Zaginiony mężczyzna odnaleziony przez policję

50-letni mieszkaniec województwa podkarpackiego, który zaginął, został zlokalizowany przez funkcjonariuszy z komisariatu w Kruszynie w powiecie bolesławieckim. Mężczyzna, który wymaga stałej opieki, oddalił się bez pozwolenia z ośrodka pomocy społecznej i na pewien czas zniknął z radaru. Długotrwałe wysiłki policjantów z Bolesławca i Rzeszowa skutkowały jednak odnalezieniem go i przekazaniem pod opiekę.

Policjanci zaangażowani w poszukiwania rozpoczęli swoją akcję w środku nocy. Funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu skomunikował się z oficerem z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, co zaowocowało odnalezieniem zaginionego 50-latka.

Gdy wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu mieszkańca ośrodka pomocy społecznej w powiecie rzeszowskim, natychmiast rozpoczął się proces koordynacji działań pomiędzy policjantami z województwa podkarpackiego i dolnośląskiego. Wykorzystując najnowsze technologie policyjne, udało im się zawęzić obszar poszukiwań do konkretnego środka transportu, którym podróżował zaginiony mężczyzna. Finalnie, funkcjonariusze z komisariatu w Kruszynie odnaleźli go na stacji benzynowej przy autostradzie A4.