Podsumowanie koncertu w kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Podsumowanie koncertu w kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Jakiś czas temu w naszym mieście odbył się wyjątkowy koncert „Na chwałę Pana”. Koncert został zrealizowany w kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Bolesławcu. Wydarzenie miało miejsce dnia 22 stycznia 2023 roku. Na scenie zaprezentował się Chór Miejski „Cantate Deo” oraz „Schola Parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa”. Publiczność miała również przyjemność posłuchać występu Zespołu Pieśni i Tańca „Bolesławiec”.

Na scenie zaprezentowała się także: Karolina Makowska w grze na skrzypcach, Mikołaj Cieśla w grze na klarnecie, Aleksandra Fila w grze na instrumentach perkusyjnych, Wojciech Piwowarski na akordeonie, Marek Łętowski w grze na pianinie. Publiczność była oczarowana wyjątkową prezentacją wszystkich występów artystycznych. Jesteśmy przekonani, że nie będzie to ostatni koncert wszystkich artystów, których ujrzeliśmy na kościelnej scenie.

Podczas wydarzenia dopisała spora frekwencja gości. Nasza redakcja również uczestniczyła w wydarzeniu i składa serdeczne gratulacje wszystkim uczestnikom za zaprezentowany wyjątkowo bardzo dobry poziom artystyczny.