Walentynki już w przyszłym miesiącu!

Walentynki już w przyszłym miesiącu!

Jaki prezent zakupić dla swojej ukochanej lub ukochanego? Podpowiadamy!

 

Już w przyszłym miesiącu w całej Polsce świętowane będą Walentynki. Ten dzień został nazwany na cześć Świętego Walentego. Zdecydowanie jest to jedno z ulubionych świąt młodych ludzi i nie tylko w naszym regionie. W ten niezwykły czas zakochane pary obdarowują się prezentami. Walentynki to również świetna okazja do wyrażenia sympatii wobec osób, które bardzo lubimy.

W tym dniu wiele par obdarowuje się prezentami. W większości przypadków chodzi o symboliczne podarunki w postaci np. kwiatów, słodkiego poczęstunku, pluszowych misiów, biżuterii w kształcie serduszka. W Bolesławcu można znaleźć wiele ciekawych propozycji w postaci ceramiki w kształcie serca, która zdecydowanie będzie dobrym pomysłem na prezent! Warto postawić również na specjalną kolację lub obiad.

Jednym z niezwykle oryginalnych pomysłów na prezent jest np. wytatuowanie sobie inicjałów naszej połówki na ciele. Jest jednak bardzo odważne posunięcie!  Warto również rozważyć prezenty, które będą korzyścią dla każdej ze stron jak np. wspólne wakacje, pobyt w SPA, wyjazd do kina, do teatru lub na koncert ulubionego zespołu.