Nowy dyrektor MOSIR-u wybrany

Nowy dyrektor MOSIR-u wybrany

Nowy dyrektor MOSIR-u wybrany

Nowy dyrektor MOSIR-u wybrany. Procedura konkursowa na stanowisko nowego dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji skończyła się. Zwycięzcą został Paweł Dul, który od teraz będzie pełnił funkcję dyrektora MOSIR-u.

Kim jest nowy dyrektor?

Paweł Dul jest przedsiębiorcą, który przez wiele lat zajmował się prowadzeniem swojej własnej działalności. W osiąganiu sukcesów pomagało mu doświadczenie i wyższe wykształcenie administracyjne. Już od 18 lat należy do zarządu klubu sportowego „Kolonia” Bolesławiec, a od kilku lat pełni funkcję prezesa. Jest również licencjonowanym instruktorem i trenerem piłki nożnej, a także był radnym Miasta Bolesławiec V kadencji. Obecnie należy też do Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bolesławcu

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bolesławcu jest ważnym obiektem w mieście. Oferuje wiele możliwości rozwoju sportowego a także pełni usługi wypoczynkowe. Na oficjalnej stronie internetowej MOSIR-u można zapoznać się z obowiązującym cennikiem i wybrać coś dla siebie. Ośrodek organizuje też imprezy sportowe, takie jak biegi. Zarząd ośrodka sponsoruje również modernizacje tras biegowo-rowerowych. Wszystkie te działania mają na celu promocje sportu i aktywnego spędzania czasu.