Coraz bliżej koncert Malika Montany

Coraz bliżej koncert Malika Montany

Już za trochę ponad dwa tygodnie odbędzie się koncert ogromnej gwiazdy polskiej sceny rapowej, Malika Montany. Biletów z każdym dniem ubywa, więc należy pośpieszyć się z kupnem, jeśli ktoś chce zobaczyć go na scenie. Koncert odbędzie się 2 lipca w Klubie Imperium.

Ghawsi Mosa

Malik Montana to polsko-afgański raper, który urodził się w Niemczech, a jego prawdziwe imię to Ghawsi Mosa. W robieniu kariery pomogła mu współpraca z Sentino, innym niemieckim raperem polskiego pochodzenia.

Największą sławę w naszym kraju przyniósł mu utwór zatytułowany „Robię Yea”, który w serwisie YouTube wyświetlono ponad 50 milionów razy. Na polskiej scenie zadebiutował utworem „NaNaNa” nagranym razem z Diho i Białasem, a z takimi partnerami nie trudno o większy rozgłos. Kolejny wypuszczony singiel „Naaajak” stał się przebojem na skalę krajową

Montana = kontrowersje

Montana rozpoznawalność zyskał nie tylko przez swoją twórczość, ale także kontrowersje, które wywołuje, wiele środowisk krytycznie ocenia jego teksty i zachowanie. Założył również własną federację mieszanych sztuk walki.