Poszukiwani przez policję – sprawcy kradzieży kosmetyków w Bolesławcu

Poszukiwani przez policję – sprawcy kradzieży kosmetyków w Bolesławcu

Na teren Bolesławca, spadła fala kradzieży w drogeriach. W związku z tym, policja zdecydowała się opublikować zdjęcia dwóch podejrzanych – kobiety i mężczyzny. Ciekawym elementem tej sytuacji jest fakt, że mężczyzna do sklepu wszedł prowadząc wózek z małym dzieckiem, który wykorzystał do ukrycia skradzionych przedmiotów – różnych perfum.

Aktualnie sprawę prowadzą funkcjonariusze Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu. W ramach działań związanych z tą sprawą, na stronie internetowej tej komendy pojawiły się zdjęcia dwojga poszukiwanych osób. Pierwsza z nich – kobieta, podejrzewana o zabranie kosmetyków o łącznej wartości prawie 1300 złotych. Druga osoba to wspomniany wcześniej mężczyzna.

Ten, jak podaje asp. szt. Anna Kublik-Rościszewska, rzecznik prasowy bolesławieckiej policji, „po wejściu do sklepu zaczął podchodzić do półek z perfumami, które następnie ukrywał w wózku z dzieckiem. Po zabraniu kosmetyków o łącznej wartości przekraczającej 1800 złotych, mężczyzna opuścił sklep”.