Piotr Borys, poseł Koalicji Obywatelskiej kandyduje na prezydenta Lubina

Piotr Borys, poseł Koalicji Obywatelskiej kandyduje na prezydenta Lubina

Posiadając mandat posła Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, Piotr Borys, działając jako przedstawiciel legnicko-jeleniogórskiego okręgu z ramienia Koalicji Obywatelskiej, zdecydował się wystartować w wyścigu o fotel prezydenta Lubina. Tym samym, postanowił rzucić wyzwanie obecnemu liderowi miasta, Robertowi Raczyńskiemu, reprezentującemu Bezpartyjnych Samorządowców.

W swoim oficjalnym oświadczeniu, Piotr Borys stwierdził: „Ogłaszam moje zamiary startu w wyborach na stanowisko Prezydenta Miasta Lubina. Gorąco zachęcam wszystkich mieszkańców do włączenia się w nasz wspólny projekt pt. „Nowy Lubin – najlepsze do życia miasto w Polsce”.”

Informację o swojej decyzji o kandydowaniu na stanowisko prezydenta Lubina, Piotr Borys przekazał publicznie w poniedziałek 18 grudnia. Podczas tej samej wydarzenia w Lubinie, poseł podarował lokalnej społeczności ponad 500 ręcznie namalowanych bombek bożonarodzeniowych. Każda z nich zawierała serdeczne życzenia pełne zdrowia, radości i ciepłych chwil spędzonych w gronie najbliższych w czasie świąt Bożego Narodzenia.