Bolesławieckie wydarzenia dla fanów kabaretów i stand-upów

Bolesławieckie wydarzenia dla fanów kabaretów i stand-upów

Fani kabaretów powinni zacząć się cieszyć na nadchodzące miesiące. Wszystko dlatego, że takich wydarzeń w Bolesławcu będzie dosyć sporo. Wiosna to doskonały czas na nowe sketche i przedstawienia, o czym świadczą kolejne trasy naszych polskich kabareciarzy. Miejsca, w których będziecie mogli je oglądać to Teatr Stary w Bolesławcu, Piwnica Paryska i Kino Forum. Sprawdźcie na co warto kupić bilety i kiedy szykować się na wspaniałą zabawę.

STAND-UP Wojtek Kamiński, MIMI Zenkner

Już 27 marca zapraszamy do Piwnicy Paryskiej wszystkich fanów stand-upów. To właśnie tam o 19:00 pojawi się Wojtek Kamiński i Michał “MIMI” Zenkner, którzy na scenie widywani są nie od dziś. Pierwszy znany jest z programu “Escape Room”. Drugiego możecie kojarzyć z “MałoZajebista Małpa”, albo z udziału w kabaretach K2 i hlynur. To co jest pewne, to ogrom wspaniałej zabawy na tym wydarzeniu, którego nie możecie przegapić.

Kabaret Hrabi

6 kwietnia w Kinie Forum w Bolesławcu będziemy mogli obejrzeć wspaniały spektakl, w którym gościnnie wystąpi Czesław Jakubiec. Ten śpiewak i komik w jednej osobie sprawi, że “Ariaci” będzie nie tylko kabaretem, ale też operą, która z pewnością nikogo nie zanudzi. Na scenie oczywiście zobaczymy Joannę Kołaczkowską, Dariusza Kamysa, Tomasza Majera i Łukasza Pietscha. Wszystko rozpocznie się o 19:00. Mamy nadzieję, że widzimy się na miejscu.

Paweł Reszela “No i cyk”

W kolejnym stand-upie będzie można uczestniczyć w Bolesławcu 10 kwietnia. To właśnie Piwnica Paryska będzie gościć wybitnego komika, który niejednokrotnie znajdował się na komediowych festiwalach. Interesuje was może jak ojcostwo postrzega 40-letni mężczyzna? Jeśli tak, to nie możecie tego przegapić. A jeśli nie, to w tej formie na pewno Was zainteresuje! Zapraszamy na 18:00.

Kabaret Młodych Panów

Tych Panów z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. “Lany Poniedziałek” zawita do Bolesławca z lekkim opóźnieniem, bo dopiero 26 maja, ale to w zupełności nie przeszkadza w dobrej zabawie. Na występ zapraszamy do Bolesławieckiego Centrum Kultury na 18:30. To właśnie tam będzie można obejrzeć spotykających się w święta Panów i ich tarapaty. Nie możecie przegapić okazji do obejrzenia tego na żywo.