Bolesławiecki Ośrodek Kultury zaprasza do kina

Bolesławiecki Ośrodek Kultury zaprasza do kina

Bolesławiecki Ośrodek Kultury zaprasza do kina

Bolesławiecki Ośrodek Kultury zaprasza do kina. W listopadzie będzie można uczestniczyć w cyklu seansów filmowy w BOK, gdzie zobaczymy m.in. filmy nieme i dokumenty muzyczne. Ze względu na pandemię koronawirusa konieczne będzie dostosowanie się do pewnych ograniczeń, ale będzie warto. Widzowie będę mogli również posłuchać muzyki na żywo w wykonaniu zespołu Czerwie.

Jakie filmy będziemy mogli obejrzeć?

Jakie filmy będzie mogli obejrzeć podczas filmowego cyklu organizowanego przez Bolesławiecki Ośrodek Kultury? Harmonogram prezentuje się naprawdę ciekawie, bo w jego ramach będzie można obejrzeć dokumenty muzyczne, komediodramaty i 1 film niemy. Cały rozkład prezentuje się następująco:

  • 2.11. Sekret bogini Fortuny (2019); gatunek: komediodramat; kraj produkcji: Włochy – zobacz zwiastun
  • 9.11 Historia pracownicy papierosów (1918); gatunek: film niemy; kraj produkcji: Niemcy – zobacz zwiastun
  • 16.11 Jak najdalej stąd (2020); gatunek: dramat, komedia; kraj produkcji: Irlandia/Polska – zobacz zwiastun
  • 23.11 Ronnie Wood: ktoś na górze mnie lubi! (2019); gatunek: dokument muzyczny; kraj produkcji: Wielka Brytania – zobacz zwiastun
  • 30.11 Nowy Orlean: miasto muzyki (2019); gatunek: dokument muzyczny; kraj produkcji: USA – zobacz zwiastun

Wszystkie seanse rozpoczynają się o godzinie 19, a podczas projekcji filmu „Historia pracownicy papierosów” pojawi się dodatkowa atrakcja. Mowa tu o występie zespołu Czerwie, który wykona muzykę na żywo.

Gdzie kupić bilet?

Każdy, kto zechce uczestniczyć w tym wydarzeniu filmowym, będzie mógł zakupić karnet już od 2 listopada. Jeśli jednak ktoś ma ochotę wybrać się tylko na jeden seans, to dla takiego widza również jest oferta. Taki pojedynczy bilet, który nie zobowiązuje do uczestnictwa w całym cyklu, można zakupić na oficjalnej stronie kina. Oczywiście obowiązywać będą ścisłe zasady sanitarne, które wynikają z ogólnopolskich obostrzeń. Liczba widzów w kinie nie będzie mogła przekraczać 25% wszystkich miejsc, a publiczność ma obowiązek korzystania z maseczek. Przed wejściem trzeba będzie również podpisać oświadczenie, że nie przebywało się z osobą chorą na COVID-19, ani samemu nie wykazuje się jej objawów.