Andrzej Piaseczny akustycznie zagra w Bolesławcu

Andrzej Piaseczny akustycznie zagra w Bolesławcu

Już 17 marca wszyscy fani Andrzeja Piasecznego będą mogli usłyszeć go na żywo. Koncert rozpocznie się o 19:30 w Bolesławieckim Ośrodku Kultury. W jego trakcie Andrzej Piaseczny zaprezentuje swoje największe przeboje. Cały koncert będzie w formie akustycznej i wokaliście będzie towarzyszył zespół pod przewodnictwem Łukasza Kowalskiego. Organizatorzy przewidują, że wydarzenie potrwa około 1,5 godziny.

The Best

Pod taką nazwą Andrzej Piaseczny rozpoczyna swoją trasę koncertową. W jej ramach zagra 25 koncertów w różnych miastach w Polsce. Jednym z nich będzie właśnie Bolesławiec. Podczas koncertu będziecie mogli usłyszeć nie tylko nowe utwory Andrzeja Piasecznego, ale też kultowe i stare hity. Nie zabraknie również piosenek Mafii. Możecie spodziewać się również repertuaru z najnowszej płyty – 50/50. Nie możecie tego przegapić.

Andrzej Piaseczny

Ciężko nie znać tego artysty, który od niemal 30 lat jest na polskiej scenie muzycznej. W latach 1992-97 był frontmanem zespołu Mafia. Od 1998 roku rozwija swoją karierę solową. Na swoim koncie ma już wydanych 12 albumów. Oprócz tworzenia muzyki udało mu się również wystąpić w kilku filmowych i serialowych produkcjach. Niejednokrotnie wygrywał nagrody, nie tylko w kategorii muzycznych. W 2021 roku został Mężczyzną Roku w Glamour. Poza tym można było oglądać go jako jurora w The Voice of Poland i The Voice Senior. Zasiadł również przy stole jury w Dancing with The Stars. Taniec z gwiazdami.

Jeśli lubicie tego sympatycznego artystę to koniecznie wybierzcie się na jego koncert. Nie zapomnijcie daty – 17 marca godzina 19:30 w Bolesławieckim Ośrodku Kultury.